Przyjdź Duchu Święty ja pragnę...

20 marca 2017 roku w naszej Parafii 84 uczniów klas III Gimnazjum i klasy I Ponadgimnazjalnej, otrzymało dary Ducha Świętego z rąk biskupa Tadeusza Pieronka. W czasie homilii ks. Biskup przypomniał bierzmowanym jak w życiu dojrzałego chrześcijanina ważną rolę odgrywa Duch Święty. Po Komunii Świętej delegaci, którzy otrzymali dary Ducha Świętego podziękowali w imieniu wszystkich bierzmowanych księdzu Biskupowi za udzielenie im tego sakramentu. Pod koniec Mszy Świętej, odbyło się poświęcenie i rozdanie krzyży i Pisma Świętego. Na koniec Eucharystii ks. Biskup wszystkim zgromadzonym udzielił Uroczystego Błogosławieństwa. Młodzieży, która otrzymała dary Ducha Świętego, życzymy by Duch Święty umacniał ich w codziennym wyznawaniu wiary.

Sobota, III Tydzień Wielkanocny